در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

ماهی سنگسر طلایی جنوب

430,000 تومان510,000 تومان
ایا اماده شیرجه زدن در قلمرو مزه ها و غذاهای درایی ناب هستید؟ ماهی سنکسر به عنوان یک بوم نقاشی نقره ای رنگ برای خودنمایی طعم ادویه های و چاشنی های متفاوت است این ماهی در اب های لب شور یا شور زندگی می کند و جایی که اب شیرین و اب شور دست به دست هم می دهند محل زیست این ماهی است و بسیار مراقب سلامت و زیبایی خود است و همین حساسیت بسیار باعث شده همیشه مایل به زندگی در اب های تمیز باشد اصلا یکی از ملاک های محیط زیست سالم دریایی وجود همین ماهی سنگسر هست . از این ماهی برای تهیه ماهی شکم پر با حشو بوشهری ، سرخ کردن و کباب کردن استفاده کنید . آیا هنوز مجذوب این ماهی نشدید فاصله بین دریا تا یک وعده به یادماندنی برای شما فقط چند کلیک هست.

ماهی سیباس

345,000 تومان
سیباس ماهی که اصلا بو نمیدهد اگر حلوای سفید طلای اخلیج فارس باشد مطمعنا سیباس نقره ان است پرورش این

ماهی حلوا سفید

1,253,000 تومان
پادشاه ماهیان خوراکی خلیج فارس هست حلال گوشته به دلیل داشتن طعم ملایم و مطبوعش در آشپزی ملل بخصوص آسیایی ها ارزشمند هست در بسیاری از فرهنگ های نماد خوش یمنی و سعادت هست برای همین توی مناسب ها خاص سرو میشه در کشورهای عربی به اسم زبیدی ، «پاپلت» در هند، «باوال پوتیه» در اندونزی و «شیرا» در ژاپن شناخته می‌شود اما فکر کنم گویا ترین اسم براش همین حلوا سفید باشه که نشون دهنده مزه دلچسب اون برای هر کسی هست درست مثل حلوا. گوشتش منبع غنی از مواد مغذی هست که توی جدول زیر به تفکیک براتون گذاشتیم سایز های قابل تهیه این ماهی زیر 400 گرم و بالای 400 گرم هست

ماهی شعری یا شهری

475,000 تومان
ماهی شعری که به اسم ماهی شِری و ماهی شهری هم شهرت دارد از خانواده شهری ماهیان و این محصول گونه شهری معمولی است. این ماهی طعم خوبی را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد و می تواند تنوع خوبی در کنار دیگر ماهی ها باشد.