نمایش 1–8 از 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

ماهی سنگسر طلایی جنوب

430,000 تومان510,000 تومان
ایا اماده شیرجه زدن در قلمرو مزه ها و غذاهای درایی ناب هستید؟ ماهی سنکسر به عنوان یک بوم نقاشی نقره ای رنگ برای خودنمایی طعم ادویه های و چاشنی های متفاوت است این ماهی در اب های لب شور یا شور زندگی می کند و جایی که اب شیرین و اب شور دست به دست هم می دهند محل زیست این ماهی است و بسیار مراقب سلامت و زیبایی خود است و همین حساسیت بسیار باعث شده همیشه مایل به زندگی در اب های تمیز باشد اصلا یکی از ملاک های محیط زیست سالم دریایی وجود همین ماهی سنگسر هست . از این ماهی برای تهیه ماهی شکم پر با حشو بوشهری ، سرخ کردن و کباب کردن استفاده کنید . آیا هنوز مجذوب این ماهی نشدید فاصله بین دریا تا یک وعده به یادماندنی برای شما فقط چند کلیک هست.

ماهی زبان درشت

379,000 تومان
راهنمای مصرف محصولات دریایی نگهداری در دمای -18 کیفیت و تازگی محصولات گوشتی طولانی تر حفظ میشه سعی کنید بیشتر

ماهی کفشک چلابی

453,000 تومان
راهنمای مصرف محصولات دریایی نگهداری در دمای -18 کیفیت و تازگی محصولات گوشتی طولانی تر حفظ میشه سعی کنید بیشتر

شانک صورتی (کوخو)

365,000 تومان
مروارید صورتی خلیج فارس شانک صورتی جواهری در قلمرو تغذیه و اکتشاف آشپزی است که منتظر است تا با طعم استثنایی و خواص تقویت کننده سلامتی، بشقاب شما را زیبا کند ماهی با ظاهری استثنایی و صورتی مغرور و زیبا که بسیار شبیه مدلهای روی استیج است. آبزی مسحور کننده و شگفت انگیز که شما را علاوه بر سلامتی و خوشمزگی مهمان زیبایی خلیج فارس نیز خواهد کرد.

ماهی سیباس

345,000 تومان
سیباس ماهی که اصلا بو نمیدهد اگر حلوای سفید طلای اخلیج فارس باشد مطمعنا سیباس نقره ان است پرورش این

ماهی شعری یا شهری

475,000 تومان
ماهی شعری که به اسم ماهی شِری و ماهی شهری هم شهرت دارد از خانواده شهری ماهیان و این محصول گونه شهری معمولی است. این ماهی طعم خوبی را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد و می تواند تنوع خوبی در کنار دیگر ماهی ها باشد.

ماهی جش سفید

323,000 تومان
جواهری از دل خلیج فارس سیاره ما از تنوع غنی از جانوران دریایی است که در میان انها ماهی جش به مانند جواهری از دل خلیج فارس خودنمایی می کند این ماهی یکی از ماهی ها با گوشت سفید ، کم تیغ و لذیذ است که به اشکال استیکی ، فیله و برش افقی برای سرور اماده می شود عمده مصرف ان بصورت سرخ کردن یا گریل و کبابی است و برای قلیه بخاطره لطافت گوشتی که دارد خیلی مناسب نیست. زمان پخت ان کوتاه است و در دونوع جش سفید و جش سیاه عرضه میشه که برخلاف نوع سفید جش سیاه برای قلیه کاربرد داره

ماهی حلوا سیاه

487,000 تومان
گوشت این ماهی به اندازه حلوا سفید خوشمزه است اما چون پوستش سیاه طرفدارای کمتری داره و طبیعتا قیمت پایین تری اما سایز های متنوع تری از این ماهی در تور صیادان پیدا میشه که حتی گاها به بالای یک کیلو می رسه. بدن این ماهی شبیه الماس تراش خورده است یعنی وسط بدن کمی بالاتر از سر و دم هست به همین علت که میشه اون رو کالباس بر کرد و همین سرخ کردنش رو راحت تر و شکیل تر می کنه فقط استخون کمر داره و ارزش غذایی اون با حلوای سفید برابری می کنه که جدول ارزش غذایش این رو تصدیق می کنه اگه مهمان خاص دارید و می خواید با غذای دریایی ممتاز ازش پذیرایی کنید حلوا سیاه شما رو سفید خواهد کرد تنها مسئله که وجود داره فصل صید و سایز های این ماهی هست که در زمان خرید باید چک بشه . سایز هایی که برای این ماهی قابل ارائه هست حوا سیاه پُرسی ، حلوا متوسط که وزن بین 200 الی 600 گرم و حلوای بزرگ که بالاتر از 600 گرم هست